Medyumlar

Bağlama Büyüsü Yaptıranlar

İnsanlar fiziki alemde yaşarken yaptıkları hareketler de bu alemin kuralları ile anlaşılır. Fiziki dünyamızı tanımak, içinde var olduğumuz diğer boyutlara kıyasla çok daha kolay olarak kabul edilir. Bağlama büyüsü gibi büyüler, bu dünyada tesir etse bile bu dünyada şekillenmediği için fizik kanunlarıyla düşünülmemelidir.

Bir medyum hocanın eğitimi hem bu alemlerde var olan etkileri anlamak hem de maneviyatta geçen çalışmaları tanımlamak üzerinedir. Bağlama büyüsü de dahil olmak üzere tüm büyü yöntemleri el verme adı verilen özel bir aktarım tekniği ile nesilden nesle ulaştırılır.

Bağlama büyüsü gibi büyü uygulamalarını yapabilen medyum hocalar çok kadim dönemlerden gelen özel eğitimler ile bu işi öğrenir. Üstat medyumlar, gizli bilgileri sadece hak eden ve bu alanda ilerlemek isteyen kişiler ile paylaşır.

Tüm büyü çalışmalarında medyumların bilgiyi gizli tutması ve koruması çok önemlidir. En basit görünen büyüde bile uzun yıllar boyu geçilen eğitimler neticesinde elde edilen teknikler mevcuttur. Bağlama büyüsü de bunlardan biri olarak kabul edilir.

Evde Bağlama Büyüsü Yapılır Mı?

Bağlama büyüsü gibi büyüleri yapabilmek için mutlaka güçlü bir nefese sahip olmak gereklidir. Bu nefes gücü sonradan geliştirilemeyen, sadece doğuştan gelen bir yetenektir. Bu alana yönlenen ve medyumluk işine başlayan kişiler, nefes güçlerine göre seçilerek bu alanda eğitim almaya başlar.

Elbette bağlama büyüsü de dahil olmak üzere herhangi bir büyüyü yapmanın tek koşulu güçlü bir nefese sahip olmak değildir. Buna ek olarak, enerjileri tanıyabilecek kadar yoğun bir tecrübe gerekir. Bu tecrübe ile birlikte, mutlaka doğru yöntemlerin bilinmesi ve kullanılması gerekmektedir.

Bu konuda eğitim almamış bir kişinin bağlama büyüsü yapması imkansızdır. Evde bu tarz büyülerin yapılması mümkün olmadığı gibi kimi zaman tehlikeli bile olabilir. Gerçek bir medyum hoca tarafından yapılan büyüde herhangi bir risk bulunmazken, kulaktan dolma bilgilerle denenen çalışmalar zararlı olabilmektedir.

Evde Bağlama Büyüsü Yöntemleri Zararlı Mıdır?

Bağlama büyüsü güvenilir bir büyü olsa da kötü niyetli insanlar tarafından, bağlama büyüsü adı altında paylaşılan yanlış bilgiler zararlı olabilir. Gerçek medyumlar, hiçbir zaman kara büyü enerjilerini kullanmadıkları için yaptıkları çalışmaların zarar verme ihtimali de bulunmaz.

Evde büyü yapmayı denemediğiniz, internetten veya daha farklı kaynaklardan kulaktan dolma bilgileri kullanmadığınız sürece bağlama büyüsü konusunda endişe gerektiren bir durum bulunmamaktadır. Tamamen güvenli ve oldukça etkili olan bu çalışma, medyumlar tarafından yapıldığı sürece istenen sonucu kısa sürede verecek ve hayatınızı düzene sokmanıza yardım edecektir.

Bağlama büyüsü yapan medyumlar da dahil olmak üzere, herhangi bir medyum hakkında araştırma yaparken sitemize sizlerden gelen ve tarafsızca yayınlanan yorum ve şikayetleri okuyabilirsiniz. Ana sayfada toplanan bu medyum yorum ve şikayetlerini okumak, dilerseniz yorum yazmak veya soru sormak için buraya tıklayabilirsiniz.

Previous Post Next Post

Yorum yapılmamış

Leave a Reply