Medyumlar

Elazığ Medyum Hocalar

Doğuştan gelen yeteneklerini sürekli geliştiren Elazığ medyum hocalar, insanlara yardımcı olabilmek adına farklı uygulamalara imza atmışlardır. Özellikle büyü konusunda kendilerini geliştiren medyumlar bunun için farlı ilimleri öğrenmişler, yeteneklerini bu doğrultuda geliştirmişlerdir.

Büyü, ilk başta herkesin çekindiği bir uygulamadır. Ancak büyü sayesinde yapılabilenleri görüldüğünde insanlar yavaş yavaş bu fikre ısınmaya başlarlar. Her zaman için ilk tercih olmayan büyü uygulamaları, insanların tam köşeye sıkıştıkları zaman başvurdukları şeylerden bir tanesidir. Büyünün de bazı çeşitleri vardır. İsteklere göre şekillenen bu çeşitlilik şu şekilde karşımıza çıkar:

  • Ak Büyü

Ak büyüler, insanların isteklerinin iyi yönde olması sonrasında gerçekleştirilir. Aşık olma, kısmet açma, erkeği kendisine bağlama vb. büyüler bu kategoride yer alır. Yapılması çok zor değildir. Çoğu medyum bu tür büyüleri yapabilir.

Ak büyüleri yapmayı medyumlar çok ister. Çünkü onlar güçlerinin hayırlı bir şeylere vesile olmasını sever. Bu nedenle bu tür büyü isteklerine karşı her zaman olumlu bir tavır takınır ve bu tür istekleri asla geri çevirmezler.

Kara büyülerin arkasında genellikle iyi bir niyet yoktur. Yuvayı yıkma, insanları sevdiğinden ayırma, kısmet kapatma gibi büyüler bu doğrultuda yapılır. Kara büyüleri her bir medyum kolayca yapamaz. Çoğu medyum bu tür konuları iyice araştırmak ve yanlış bir şeylere vesile olmamak adına tereddüt yaşar.

Kara büyüleri yapmayı her medyum kabul etmez. Özellikle yeteneklerinin farklı emeller ile kullanılmasına her medyum izin vermeyebilir. Bu durumda sizin geçerli bir sebebiniz olması ve medyumu da bu sebebe ikna etmiş olmanız gerekir.

  • Kırmızı Büyü

Kırmızı büyü tamamen kötü niyet çerçevesinde yapılır. İnsanlardan intikam almak, onların sakat kalmasını, ölmesini veya kör olmasını sağlamak bu büyüler ile mümkündür. Her medyumun gücü bu büyüleri yapmaya yetmez.

Kırmızı büyüler için her medyum istekli olmaz. Bu durumda kırmızı büyü yapımında özellikle medyum araştırmak önemlidir. Kırmızı büyü vasıtası ile istenilenler tamamen gerçekleşir. Ancak burada büyüleri yapacak olan medyuma erişmek daha önceliklidir. Çünkü medyumları ikna aşaması o kadar kolay değildir.

Elazığ medyum hocalar, büyü yapma konusunda kendilerini çok geliştirmişlerdir. Bu medyumların arasında bulunan güvenilir olanları sayesinde kısa sürede aradığınız medyuma kolayca ulaşabilirsiniz. Özellikle ak büyü yapacak olan medyuma ulaşmak daha kolay iken diğer büyüler konusunda daha sıkı bir araştırma içerisine girmeniz gerekebilir.

Medyumların arasında da sahtekarların olduğunu unutmamalısınız. O nedenle bir medyuma gözükmeden önce muhakkak onun hakkında araştırma yapmanız gerekir. Elazığ medyum hocalar arasında bulunan ve gerçekten bu işe yeteneği olan kişilere ulaşmak araştırmanıza bağlı olarak çok kolay olabilir.

Sitemizde medyumlar hakkında pek çok yorum bulunur. Medyumlar hakkında en gerçekçi cevapları içerisinde barındıran bu yorumlara ulaşarak güvenilir medyumları bulabilirsiniz. Medyum yorumlarını okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Previous Post Next Post

Yorum yapılmamış

Leave a Reply