Medyumlar

Medyum Burak Şikayet Ve Yorumları

Gerçek ve dolandırıcı medyumları iyi ayırt edemediğiniz ve çalışma yaptıracağınız hocanın niyetliklerinden emin olmadığınız sürece yaptıracağınız en basit çalışma bile sonuçsuz kalabilir. İster Medyum Burak olsun ister başka bir hocayla çalışın, mutlaka bu hocadan emin olmanız gerekir.

Medyumlar hayatlarını bu işe adamıştır. Yaptıkları tüm çalışmalarda çok eski dönemlerden kalan teknikleri kullanırlar, uzun yıllar boyunca aldıkları eğitimlerle bir şeyler gerçekleştirirler. Sonsuz bir güce sahip olan gayb alemlerinde Medyum Burak veya herhangi bir diğer medyum hoca mutlaka eski yöntemleri kullanarak büyü yapmalıdır. Sadece büyü için değil, vefk ve muska gibi çalışmalarda da bu durum geçerlidir. Çalışacağınız hocayı doğru şekilde araştırmak bu nedenle çok önemlidir. Sitemizde sadece Medyum Burak değil, tüm diğer medyumlar hakkında yorum ve şikayetleri bulabilirsiniz. Böylece çalışacağınız medyumun gerçek olup olmadığına emin olabilirsiniz.

Medyum Burak’a çalışma yaptıranlar da her medyuma çalışma yaptıranlar gibi açık şekilde ne istediklerini belirtmek zorundadır. Medyumlar yaptıkları işleri gerçekleştirebilmek için kesin bir şekilde ne yapmaları gerektiğini anlamalıdır. Çalışma yaptıracak olan kişinin medyum hocaya karşı açık olması bu nedenle önemlidir.

Özellikle vefk gibi karmaşık çalışmalar söz konusu olduğu zaman hoca ile doğru iletişimi kurmak çok önemlidir. İster Medyum Burak’ın vefki ister başka bir hocanın vefk uygulaması olsun, mutlaka derdinizi ve sıkıntınızı net olarak anlatmanız gerekir. Medyum hocalar talep ettiğiniz vefk için gayb alemlerinin enerjisini kullanırken size özel dualar ile bunu yapmaktadır. Hocaya açık olmak kullanılacak olan duanın doğru belirlenmesi için çok önemlidir.

Vefk yapılırken okunan dualar, vefkin yapıldığı zamanlama, mürekkepler ve daha pek çok etmen önemlidir. Çalışmaların doğru etkiye sahip olabilmesi için tüm bunlar medyum tarafından en ince ayrıntısına kadar hesaplanarak yapılır. Medyum Burak gibi tüm hocalar bu hesaplamayı doğru yapmak zorundadır, aksi takdirde ortaya çıkan vefkten hiçbir etki görülemez. Yine aynı şekilde, tüm büyü çalışmalarında olduğu gibi bu çalışmalar da mutlaka kişinin enerjisine özel olarak hazırlanmalıdır. Böylece ortaya çıkacak olan enerji de istenen etkide olacaktır.

Bahsettiğimiz gibi vefk ve tüm manevi çalışmalarda medyum hocaların büyük önemi bulunur. Hocayı doğru seçmediğiniz sürece Allah’ın bizlere verdiği bu sonsuz güçten yararlanmak mümkün olamaz.

Doğru hocayı seçmek için diğer insanların görüş ve şikayetlerinden yararlanabilirsiniz. Bunun için kurulan sitemizde Medyum Burak ve tüm diğer medyumlar hakkındaki yorum ve şikayetleri okumak, kendiniz de yorum yazmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Previous Post Next Post

2 Yorum

 • Reply Orhan at

  Hayırlı günler dilerim
  Medyum Celalettin’e papaz büyüsü yaptırdım ama parayı gönderdikten sonra kendisine ulaşmak çok ciddi bir zulüm haline geldi, devamlı olarak asistanları ile konuşmak zorunda kalıyorum.
  Bu kişiyle çalışmanızı önermem.

 • Reply Fahrettin at

  SA ARKADAŞLAR MEDYUM MEHMET TARAFINDAN ÇOK BÜYÜK MAĞDUR EDİLDİM! 3500 LİRA VEFK PARASI GÖNDERDİM! ÜÇ AYDIR VEFKİM GELMEDİ! TELEFONLARIMA CEVAP VERİLMİYOR!

 • Leave a Reply