Medyumlar

Soğutma Büyüsü Yaptıranlar

Soğutma büyüsü temel bir büyü olarak kullanılır. Kişiler arasındaki arkadaşlık bağından, evlilik bağına kadar her türlü alanda etkisi gözlemlenebilir. İşinin ehli bir medyum hoca tarafından yapılması halinde, soğutma büyüsünün çok daha etkili olduğu görülecektir. Büyünün etkisi tamamen manevi alemlerde olduğu için, bu büyünün kişiler arasında ayrılığa sebep olup olmayacağını anlamak için öncelikle bu alemlerde oluşan bağlar hakkında fikir sahibi olmak gerekir.

soğutma büyüsü
soğutma büyüsü

Her büyü, yapıldığı zaman farklı konularda etki etmeye başlar. Örneğin, soğutma büyüsü kişiler arasındaki arkadaşlık ve dostluk temelli bağlara etki eder. Bu bağlar, kişiler arasındaki romantizm, sevgililik ve hoşlantı gibi faktörleri de içermektedir. Bu bağ aracılığıyla ortaya çıkan bu hisler, soğutma büyüsü sayesinde yıpratılabilir. Eninde sonunda böylesi bir bağın varlığı bile kalmayarak kişiler arasındaki dostluk, arkadaşlık veya ilişki biter.

Ancak bazı durumlarda soğutma büyüsü etkisiz kalabilir. Bu bağlar evlilik veya aşk gibi daha farklı bir türe dönüşmüşse, bu durumda soğutma büyüsü yerine ayırma büyüsü uygulanmak zorundadır. Medyum hocalar, büyüyü yapmadan önce en ayrıntılı şekilde gerekli incelemeyi yapacak ve hangi bağ olduğunu tespit edecektir. Bunun akabinde ise gerekliyse soğutma büyüsü, aksi takdirde ayırma büyüsü yapılacaktır.

Normal şartlarda, soğutma büyüsü ile kişiler arasındaki ilişkiler bitirilebilir. Ancak söz konusu ilişki, kişiler arasında güçlü bir manevi bağ oluşmasına neden olmuşsa mutlaka alternatif bir yöntem kullanılmalıdır.

Büyülerin hangi medyumlar tarafından yapılıp yapılamayacağı, sıradan bir insanın maneviyat hakkında edindiği bilgi ile tespit edilebilecek kadar basit şeyler değildir. Normal bir insan, gaybi aleme dair herhangi bir eğitim almadığı için, bu alemlerde olan biten hakkında fikir sahibi değildir. Bu yüzden, çalışacağım medyum hocanın enerjisi konusunda yorum yapması da mümkün olamaz. Manevi dünyaya dair herhangi bir bilgi sahibi olmaması nedeniyle, soğutma büyüsü veya başka bir büyü olması fark etmeden, hangi büyüyü yaptıracak olursa olsun, uzaktan bakarak medyum hocanın bunu yapıp yapamayacağını anlayamaz.

Eğer soğutma büyüsü yaptırmak istiyorsanız ve hangi medyum hocayı nasıl seçebileceğinizi merak ediyorsanız, ilk olarak medyum hocalar hakkındaki yorumları okumakla işe başlamalısınız. Uzaktan enerjisini okumanız, bu kişi hakkında gaybi yöntemler ile bilgi alabilmeniz mümkün olmadığı için, mutlaka daha önce çalışmış olan insanların tecrübelerini değerlendirmek zorundasınız. İnternette pek çok kişinin medyum hocaların yaptığı soğutma büyüleri hakkında yorum yaptığına rastlayabilirsiniz. Bu tecrübeleri okuyarak medyum hocayı belirlemek dışında takip edebileceğiniz hiçbir yol bulunmamakta.

Medyumluk işinin uzaktan yapılabildiğini unutmamalısınız. Eğer başka bir şehirde faaliyet gösteren güvenilir bir medyum hoca bulduysanız, soğutma büyüsünde de uzaktan çalışma yapılabileceğini aklınızda bulundurun. Çalışacağınız hoca dünyanın başka bir yerinde olsa bile, sorunsuz bir şekilde soğutma büyüsü yapacak ve istediğiniz etkiyi verecektir. Size düşen tek görev, güvenilir bir medyum hoca için doğru araştırmayı yapmaktır.

Medyum yorumları ve şikayetlerini bir araya getirmek için oluşturduğumuz sayfamıza gelen yorumlar karışıklık olmaması adına tek bir başlık altında toplanmaktadır. Yorum yazmak ve okumak için lütfen buraya tıklayın.

Previous Post Next Post

1 Yorum

  • Reply Reşat at

    Allah Medyum Ali Gürses’ten razı olsun. Kaç medyum dolaştım, resmen beni madara ettiler, Ali hoca harici kimsenin yardımı dokunmadı bana. Söylediği her şey harfi harfine tutuyor bu adam gerçekten ilim adamı. Papaz büyüsü yaptırdım ben oğlum için oğlumun büyüden haberi yok ona rağmen etkisi çok yoğun oldu vallahi ben böyle bi şey görmedim Allah binlerce kez razı olsun

  • Leave a Reply