Medyumlar

Medyum Haluk Şikayet ve Yorumları

Zaman içerisinde pek çok manevi çalışmaya ait yöntem değişmiş olsa da muska gibi çok sık kullanılan çalışmalar her daim sabit kalmıştır. Medyum Haluk da dahil olmak üzere neredeyse her medyum tarafından yapılabilen muska uygulamaları insanların farklı ihtiyaçlarına göre özel olarak tasarlanmaktadır. Kimi zaman bereket için kimi zaman korku ve kabuslardan arınmak için muska yapılabilmektedir.

Tarihin ilk dönemlerinden beri kullanılan muskalar medyumlar tarafından her türlü amaç için yapılabilir. Hem Medyum Haluk ile çalışanlar hem de diğer medyumlara muska yaptıranlar benzer teknikler ile karşılaşmaktadır. Eski günlerden beri aynı teknikler ile çalışan medyumlar insanların ihtiyaçları için muska yapmaya devam etmektedir.

Eğer gerçek bir medyum tarafından yapılan bir muska varsa bu muska dünyanın neresinde olursanız olun istediğiniz etkiyi verecektir. Hangi amaçla yapılıyor olursa olsun gerçek bir muska oldukça güçlü bir manevi çalışmadır. Çalışacağınız hocayı iyi seçtiğiniz sürece muskadan tam olarak etki alacağınıza emin olabilirsiniz. Sitemizde sadece Medyum Haluk değil, tüm diğer medyum hocalar hakkında yazılmış yorum ve şikayetleri okuyabilirsiniz. Bu sayede hangi medyumun ne kadar iyi olduğunu öğrenebilir, kararınızı buna göre verebilirsiniz.

Muskalar halk arasında bilindiği kadarıyla basit çalışmalar gibi görünse de aslında durum hiç de öyle değildir. Çalışacağınız medyum her kim olursa olsun, örneğin Medyum Haluk ile çalışmayı düşünüyorsanız, Medyum Haluk güvenilir mi sorusunun cevabını mutlaka bulmanız gereklidir. Muskalar çok yaygın olarak yapılıyor olsa bile mutlaka işinin ehli bir medyum tarafından yapılmak zorundadır.

Muskalar ile ilgili bilinen en büyük yanlış yapılan çalışmanın herkes için aynı olduğunu düşünmektir. Bir medyum yaptığı muskayı herkes için aynı yöntemle yapmaz. Muskada sadece tek bir dua yer almaz, medyum gereken incelemeyi yaptıktan sonra herkes için en uygun dua ile çalışmayı yapar. Bu nedenle ister Medyum Haluk’un muskası ister başka bir medyumun muskası olsun, her daim güvenilir bir medyum ile çalışılması gereklidir.

Gerçek medyum hocalar tarafından yapılan muskaların kullanımı da değişebilir. Kimi medyum muskayı yaptıran kişinin üstünde taşıması gerektiğini söylemekteyken bazı medyumlar ev içerisinde bir yerde bulunmasını yeterli görmektedir. Muskanızın en iyi şekilde nasıl etki edeceğini çalıştığınız medyuma sorarak öğrenmeniz gereklidir.

Sitemizde yer alan, Medyum Haluk ve tüm diğer medyumlar hakkında yazılmış yorum ve şikayetleri okumak, eğer dilerseniz kendiniz de çalıştığınız medyumlar ile ilgili görüşlerinizi paylaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Previous Post Next Post

2 Yorum

 • Reply Nuh at

  S.a
  Yurdışına daha önce çalışma yaptırmış olan arkadaşlar varsa lütfen bana kısa sürede yanıt versinler hangi medyumla çalışabilirim acaba?
  Çünkü burada çalışma yaptırmak biraz zor. Daha önceden Medyum Şenol ile çalıştım. Medyum Şenol bana büyük bir kazık attı. Çok ciddi rakamlar ödemiş olmama rağmen elime ulaşmadı hiçbir şey. Sürekli olarak oyalamaya devam ediyor hala.
  Paramın boşa gittiğine adım gibi eminim ama böyle bir olaydan dolayı küsecek değilim bu alemlere, enerjilerin varlığını gücünü bilen bir insanım. İnşallah doğru medyumu bulur işimi görürüm.
  Tavsiye veren arkadaşlardan şimdiden Allah cc razı olsun.

 • Reply Nedim at

  HAYIRLI GÜNLER
  MEDYUM HİKMET HAKKINDA YORUM YAPMAK İSTİYORUM.
  BU KİŞİYE 3000 TL GÖNDERDİM İKİ TAKSİTTE. İKİ TAKSİTİ DE ALDIKTAN SONRA TELEFON NUMARASINI DEĞİŞTİRDİ.
  YENİ NUMARASINI İNTERNETTEN ZOR DA OLSA BULDUM ARADIM, TELEFONDA BENİ TANIMAMAZLIKTAN GELDİ. HİÇBİR ŞEKİLDE ULAŞAMAYACAĞINIZ GARİP BİR İNSAN!
  TELEFONDA KONUŞTUKLARIMIZI ANLATTIM, MESAJLARI TEKRAR GÖNDERDİM YİNE DE TANIMIYORUM TEKRAR ARAYIP RAHATSIZ ETME DİYEREK TELEFONU YÜZÜME KAPATTI! DOLANDIRICI MEDYUM!

 • Leave a Reply