Medyumlar

En İyi Büyü Bozan Hocalar ve Sahte Hocalar Kimdir?

En iyi büyü bozan hocalar,başarılı bir şekilde büyü bozma işlemini gerçekleştirebilmektedirler. Özellikle bu konu, büyü yaptırmış olan ve daha sonra bu durumdan pişman olup, bozdurmak isteyen kişiler tarafından merak edilir. Ayrıca üzerinde bir büyünün varlığından şüphe eden kişiler tarafından da merak edilmektedir. Ancak günümüzde medyum sayılarında hızlı bir artışın olması, en iyi büyü bozan hocalara ulaşmayı zorlaştırmaktadır. Çünkü deneyimsiz ve güvenilir olmayan hocalar ile karşılaşabilme ihtimali oldukça yüksektir.

Büyüyü bozacak hocaları bulmak için güvenilir internet siteleri ya da çevrede bulunan ve medyum deneyimi olan kişilerin önerileri dikkate alınmalıdır. Bu sayede etkisi altında olunan büyünün bozulabilmesi için deneyimli ve profesyonel medyumlar ile çalışılabilmektedir.

En İyi Büyü Bozan Hocalar Nasıl İşlemler Gerçekleştirmektedirler?

Büyü bozan hocalar, büyüye maruz kalan kişilerin sorunlarını çözmek için çalışmalar gerçekleştirmektedirler.  İlk olarak kişilerin hayatında yaşadığı problemleri dikkatli bir şekilde analiz ederek, bir büyünün varlığının olup olmadığı kontrol edilir. Daha sonra bazı işlemler gerçekleştirerek, söz konusu büyünün türü anlaşılmaya çalışılır. Büyünün türü tespit edildikten sonra, bozma işlemi için gerekli olan malzemelerin teminine başlanmaktadır. İşlemler için gerekli olan malzemeler medyum tarafından temin edilmektedir ancak ihtiyaç duyulan bazı özel malzemeler, büyü bozdurmak isteyen kişi tarafından temin edilmelidir.

Büyü bozma işlemleri doğru medyum ile gerçekleştirildiği takdirde, herhangi bir sorun meydana gelmeyecektir. Bu işlem için bazı ritüeller düzenlenmektedir. Ayrıca bu ritüeller düzenlenirken, söylenen bazı tılsımlı sözcükler ile etkili sonuçlar ortaya çıkabilmektedir. Büyüyü bozacak olan hoca ya da medyumların kendine has bazı yetenekleri olabilmektedir. Bu yeteneklerini büyü bozma işlemleri sırasında kullanmaktadırlar. Gerçekleştirilen işlemlerde uygulanan yanlış işlemler, geri dönülmez sonuçlar doğurarak, kişinin hayatını etkileyen olumsuz olaylara neden olabilmektedir. Böyle olaylar ile karşılaşmamak için işini doğru yapan, güvenilir medyumlar bularak, onlarla çalışılması önemlidir.

En İyi Büyü Bozan Hocalar Hangi Özelliklere Sahiptirler?

Büyü bozan hoca bulmak için iyi bir araştırmanın yapılması oldukça önem taşımaktadır. Özellikle bilgisine başvurulacak olan medyumun, deneyimleri ve yöntemleri ile ilgili bazı bilgilere ulaşabilmek önemlidir. En iyi büyü bozan hocalarda hangi özelliklere sahip olunduğu, merak edilen konular arasında yer almaktadır. İlk olarak bilgisine başvurulacak olan medyumun büyü ilmine ya da havas ilmine sahip olması gerekmektedir. Bu konuya özellikle dikkat edilmesi gerekir. Çünkü bazı hocalar bir büyü bozumunda profesyonelken, diğer büyülerin bozumunda bilgi sahibi olmayabilirler.

Bununla birlikte büyü bozan hocalarda olması gereken bir diğer özellik ise maddiyattan çok maneviyata önem vermesidir. Yapılan işlemler için yüksek meblağlarda para isteyen medyumlar ile çalışılmaması gerekir. Ayrıca medyumlar büyü bozma işlemine başlamadan önce kişilerin şikâyetlerini dikkatli bir şekilde dinlemelidir ve ona göre bir yöntem belirlemelidir. Sitemiz ziyaretçilerin medyum deneyimlerine göre önerilerini ve şikâyetlerini paylaşabilmesi amacıyla kurulmuştur.  Bütün medyum yorumlarına ulaşabilmek için yorum paneline gidilmesi gerekmektedir.

Medyum yorumları ve şikayetlerini bir araya getirmek için oluşturduğumuz sayfamıza gelen yorumlar karışıklık olmaması adına tek bir başlık altında toplanmaktadır. Yorum yazmak ve okumak için lütfen buraya tıklayın.

Previous Post Next Post

4 Yorum

 • Reply Cavit at

  Ben inançlı biri olarak kitap dükkanı açtım daha çok dini kitaplar satıyorum. Malulen emekli oldum, maaşım yetmediği beş çocuğum olduğu için ek iş olarak kitap işi yapıyordum. İşler son zamlardan sonra iyiye gitmemeye başladı, elimde avcumda birikmişimden geçinmeye başladık.
  Bizim dükkana gelen bir amca var, o çok imanlı biri, bana rızık açma vefkinden bahsetti. Sıkıntılı zamanlarda Allah’tan istemek sakıncası yoktur dedi. Ali gürses hocayı önerdi. Kendisi ve oğlunun yaptırdığı şeylerden memnun olduğunu söyledi. Ben de numarasını aldım ali hocanın. İyi biriymiş gerçekten, konuştuk durumu anlattım.
  Rızık açma için bir çalışma yapıldı dükkanıma. Bir hafta gibi bir sürede bitti gönderildi. Ali gürses hocayla hep irtibatta kaldım sorularımı sordum, kendisi de demişti her konuda arayıp aklındakileri sorabilirsin diye. Sonrasında kısa bir sürede işlerimin açıldığına şahit oldum Allah’a şükür. Birikimlerimi geri kazandım. Şimdi rızkım yerinde, fazlasında gözüm yok, geçiniyorum, çok fırsat çıkıyor daha fazlası için ama ben aza kanaat etme niyetindeyim.
  Ali hocanın işinden çok memnun kaldım. Hepsinden öte iyi niyeti ve karakteriyle çok iyi bir insan olduğunu düşünüyorum. Bundan sonra Rabbim kısmet eder de böyle bir şeye ihtiyacım olursa ali bey ile çalışacağım yine.

  • Reply demet at

   nasıl ulaşabilirim ali beye

   • Reply Cavit at

    Zaten her yerde yazıyor diye belirtmemiştim 0535 590 62 75

 • Reply SEDA at

  GÜNAYDIN BEN ERKEK ARKADAŞIMA GERİ GETİRME BÜYÜSÜ YAPTIRMAK İSTİYORUM AMA KİMİNLE ÇALIŞACAĞIMI BİLMİYORUM AYRILMAMIZIN ÜZERİNDEN ÜÇ AY GEÇTİ GERİ GELMİYOR BİRKAÇ İSİM DUYDUM AMA EN GÜVENİLİR OLANI ALİ GÜRSES ADINDAKİ HOCA GİBİ GÖRÜNÜYOR ACABA ONUNLA ÇALIŞMAM MI GEREK? NE ÖNERİYORSUNUZ? BİLGİSİ OLANLAR YAZARSA SEVİNİRİM BİRAZ ACİL BİR DURUM O YÜZDEN HIZLI CEVAP VERİRSENİZ ÇOK SEVİNİRİM. YORUMLARI TAKİP EDİYORUM HERKES ALİ GÜRSES HOCA DİYOR GERİ GETİRMEDE ESKİ SEVGİLİ İÇİN ÖZELLİKLE İŞE YARAR MI YAPACAĞI İŞLEM?

 • Leave a Reply