Medyumlar

Başkasının Üzerindeki Büyü Nasıl Bozulur?

Medyumlar, doğuştan gelen özel yetenekleri ile büyü konusunda bilgeliğe ulaşmayı başarmışlardır. Büyünün hem yapım aşamasında hem de bozum aşamasında üstün yeteneklere ve bilgiye sahiptir. Havas ilmine tam olarak vakıf olan medyumlar ile birlikte başkasının üzerindeki büyü nasıl bozulur sorusuna net bir cevap bulmanız mümkündür.

Büyüyü bozma konusunda bilginiz yoksa ona hiç yaklaşmamak en doğru seçenektir. Medyumlar büyü bozma konusunda tüm yeteneklerini sergilerler. Onların yaptıkları bazı işlemler:

  • Vefk yazmak
  • Güçlü dualar etmek
  • Birçok hüddam kullanmak
  • Gayb alemlerinin enerjisini devreye sokmak

Bunun gibi normal bir insanın hayal dahi edemeyeceği şeyler medyumlar tarafından uygulanmaktadır. Bundan dolayı büyünün farkında olmanız sizin için yeterli olacaktır. Ondan sonrasını güvendiğiniz bir medyuma bırakmak gerekir.

Başkasının Üzerindeki Büyü Nasıl Bozulur?

Büyü bozma konusunda yapacağınız çalışmalarda öneli olan nokta sizlerin yaklaşımıdır. Büyü bozulması çok zor olmasa dahi insanların yaptıkları yanlışlar sonrasında imkansıza yaklaşabilmektedir. Burada yapmanız gereken şey doğru bir medyum bulmak ve kendinizi ona emanet etmektir.

Medyumlar, büyünün bozulması için bir takım araştırmalar yaparlar. Onlar tarafından yapılan araştırmalar neticesinde kısa sürede büyü bozulabilir. Ancak bazı zamanlarda büyünün bozulması için sizlerin de yapması gereken şeyler olacaktır. Kişiye en yakın kişi sizin olmanızdan kaynaklı olarak medyumlar sizlerden bazı şeyler talep edebilir. İşte bundan dolayı medyumlar ile yapacağınız araştırmalar kapsamında güvenilir bir medyum bulmak ve ona büyüyü bozdurmak en önemli mesele haline gelir.

Büyü Nasıl Fark Edilir?

Başkasının üzerinde bulunan bir büyüyü fark etmek aslında çok kolaydır. Sadece gözlem yaparak dahi büyünün varlığını görebilirsiniz. İnsanların hal ve hareketlerinde eskiye nazaran görülen köklü değişiklikler neticesinde büyüyü rahat bir şekilde fark edebilirsiniz. Kişide yaşanan bu değişimleri ise büyüye yormak ayrı bir hadisedir.

Başkasının üzerindeki büyü nasıl bozulur sorusuna cevap olarak yapılması gerekenler şunlardır:

  • Büyüyü fark etmek ve büyü olduğundan emin olmak
  • Hiçbir şey yapmadan güvenilir bir medyum araştırmak
  • Medyumun söylediklerini anlamsız dahi bulsanız ona itiraz etmeden dediklerini yapmak
  • Büyüyü bozmak
  • Büyü bozulmasından sonra bakım işlemi yaptırarak büyünün etkilerinden tamamen arınmak
  • Bakım işleminden sonra tekrar büyü yapılması ihtimaline karşı koruma büyüsü yaptırmak

Bu işlem adımları sonrasında büyü artık hayatınızda olmayacak bir şey haline gelir. Başkasının üzerindeki büyü nasıl bozulur ile birlikte yukarıdaki işlem adımlarında en önemli mesele medyumlardır. Güvenilir bir medyum bulmak sizin büyüyü bozmanızı sağlayacak olan en önemli konuların başında gelir. Medyumun her dediğini yapmak, sorgulamamak ve eksiksiz bir şekilde her şeyi yapmak büyünün bozulmasını kolaylaştıracaktır.

Büyü bozma konusunda yol gösterici olan medyumlara ulaşabilmek için sitemizdeki yorumlara göz atabilirsiniz. Yorumlarda medyumlar hakkında tecrübeli olan kişilerin görüşleri yer almaktadır. Bu görüşlere bakarak kısa sürede aradığınız medyumu bulmak isterseniz eğer buraya tıklayabilirsiniz.

Previous Post Next Post

Yorum yapılmamış

Leave a Reply