Medyumlar

Belçika Büyü Bozan Hocalar

Büyü çeşitli yöntemler kullanılarak doğaüstü bir güç oluşturulması ve bu güç (enerji) ile insanların hayatlarına etki edilmesidir. Büyü bazen çok iyi niyetli olabilir. Bereketi artıran, hastalıkları tedavi eden büyüler mevcuttur. Ancak bazen o kadar kötü niyetli olabilir ki, büyü yapılan kişinin hayatını alt üst edebilir. Bu sebeple büyüyü doğrudan kötü bir şey olarak tanımlamamalıyız. Büyü yalnızca kötü niyetle yapıldığında kötüdür. Bu sebeple Belçika büyü bozan hocalar özellikle kötü niyetli büyülerden insanları arındırmayı isterler.

Büyüyle alakalı filmlerde, dizilerde gördüğümüz şeyler biraz abartıdır ancak gerçeklik payı vardır. Örneğin büyüyü yapan hocalar anormal davranan insanlar değillerdir. Büyü medyum hocalar tarafından yapılır, medyum hocalar doğuştan gelen yeteneklere sahiplerdir. Ancak bu yetenekler tamamen manevi boyuttadır ve medyum hocalar fiziki olarak bizlerle tamamen aynıdır. Rutin hayatlarında ise sıradan bir insandan farkları yoktur.

Büyü yapma işleriyle ilgilenen medyum hocaların tamamına yakını aynı zamanda büyü bozma işlemi de yaparlar. Bazı medyum hocalar büyü yapmanın etik olmadığını düşündükleri için asla büyü yapmazlar ancak yapılmış olan büyüleri bozarlar. Büyü bozma işlemi için Belçika büyü bozan hocalar arasında seçim yapmaya çalışıyorsanız, amacınıza uygun bir hoca aramalısınız. Her hocanın büyü bozmayacağını veya bazı hocaların sadece tesiri düşük büyülerle ilgilendiğini bilmelisiniz. Bu konuda yapmanız gereken en basit şey hiçbir ödeme veya seans yapmadan önce medyum hocaya talebinizi bildirmeniz ve ondan onay almanızdır.

Belçika’da medyum hoca aramaları en çok Brüksel, Antwerp, Gent, Liege, Charleroi, Namur, Oostende, Brugge, Hasselt, Genk, Leuven, Mons bölgelerinden yapılıyor.

Büyü Nasıl Bozulur?

Büyü aslında bir enerjidir. İnsana enerjinin nesne aracılığıyla aktarılması yöntemi sonucu büyü başarılı şekilde yapılmış olur. Büyü bozma işleminde de aradaki bu enerji bağının tamamen koparılması ve büyünün o insana hiçbir enerji aktaramaması gerekmektedir. Büyü enerjisini yalnızca medyum hocalar hissedebileceği için, bu iş yalnızca medyum hocalar tarafından yapılmalıdır. Büyü bozma işlemi çeşitlilik gösterse de, genellikle insanların başından geçen deneyimleri adım adım belirtelim.

  • Öncelikle büyünün varlığı tespit edilir. Kendisine büyü yapıldığını düşünen bir insan medyum hocaya başvurarak bunu doğrulamak ister. Medyum hocalar büyü yapılmış bir kişiyle aynı ortamda kısa süre vakit geçirerek büyüyü hissedebilirler.
  • Medyum hoca kendisine uygun yöntemleri yaparak hislerini kullanır ve büyünün aracı nesnesinin yerini hissedebilir. Bunu kendisine danışan kişiye söyler ve aracı eşyanın (Muska, saç kılı, hayvan kılı vs.) kendisine getirilmesini ister.
  • Kendisine getirilen aracı eşya ile büyü mağduru arasındaki manevi bağı ortadan kaldırıcı işlemler uygular. Burada medyum hocanın nefesinin kuvvetli olması devreye girer.
  • Büyüde kullanılan muskalar pasifize edildikten sonra kontrollü şekilde yok edilmesi gerekir. Ne şekilde yok edileceğine medyum hoca karar verir. Bu yöntemi kendi yapar veya yaptırır. (Yakma, dereye atma, denize atma, suyla parçalama vs.)

Genellikle bu işlemlerin ardından büyü etkisini yitirmiş olur ve büyüye maruz kalan kişi rahata kavuşur. Belçika büyü bozan hocalar birçok kişiye yapılmış olan büyüleri bozarak hayatlarının normale dönmesinde yardımcı olmuşlardır.

İnsanların büyüyle alakalı yaşadıkları medyum hoca deneyimlerini okumak ve siz de buna benzer anılarınızı diğer insanlarla paylaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Previous Post Next Post

Yorum yapılmamış

Leave a Reply