Medyumlar

Mardin Büyü Yapan Hocalar

Mardin büyü yapan hocalar ile çalışan insanlar; hocaların yüksek bilgi birikimi ve nefesi ile istedikleri büyüleri kolayca yaptırabilmektedir. Burada dikkat edilmesi gereken konu ise gerçek bir hocayla çalışmadır. 21.yüzyılda sosyal ağların oluşması ve artmasıyla dolandırıcılık sektöründe hızlı bir artış meydana gelmiştir. Araştırmadan ve soruşturmadan hocalara, medyumlara güvenen insanlar hayal kırıklığı yaşamaktadır.

Mardin büyü yapan hocalar ile çalışanlar eğer gerçek bir hoca bulmuşsa hocaların etkili nefes ve ilimleri sayesinde büyük etkiler alabilmektedir. Mardin’de yaşayan hocalar birçok eğitim almış, ruhlarını tanıyan insanlardan olmaktadır.

Medyumlar da birçok kuantum enerjisi ile ilgili eğitim almaktadır. Buralardan edindikleri bilgi ile insanların enerjilerini büyü yaparak yönlendirmektedir. İnsanlar büyü yaptıracağı zaman doğal ve ritüel büyü, ak ve kara büyü tabirlerini bilerek yaptırmalıdır. Kara ve ritüel büyüler; bozulması en zor ve en büyük karma yaratan büyüler olmaktadır. Bu büyüler uzun uğraşlar sonucunda yapıldığı için çözülmesi de ekstra zor olarak bilinmektedir.

Büyü ile Dinler Arasındaki Bağlantı

Mardin büyü yapan hocalar ile çalışmak için araştırma yapan insan büyü ile dinler arasındaki bağlantıyı merak etmektedir. Büyüler ile dinler arasında büyük bir bağlantı bulunmaktadır. Özellikle Şamanizm inancı büyü ve sihir ile doğrudan alakalıdır.

İslamiyet’te de büyünün var olduğu ve uzak durulması gerektiği apaçık şekilde belirtilmiştir. İslamiyet’le beraber kitabı olan dinlerde de büyü lanetlenmiştir.  Bunun nedeni; Tanrı inancı olan dinlerde bir şeyin yalnızca Tanrı’dan dilenmesi gerektiğidir. Tanrı dışındaki varlıklardan medet ummak şirk sayıldığı için dinlerde bu tür uygulamalar yasaklanmıştır.

Eski zamanlarda büyünün iyilik için kullanılması amacıyla insanlara öğretildiği düşünülmekteymiş. Fakat insanlar bu durumu tersine kullanarak saf çıkar elde etmek için büyüye başvurmuştur. Bu da büyünün dinler tarafından lanetlenmesinin bir başka nedeni olarak insanların karşısına çıkmıştır.

Büyünün din kitaplarında da yer alması insanların yüzyıllardır bu konulara merak duymasının önünü açmıştır. Büyü, motif olarak, birçok masal ve hikâyede yer almıştır. İnsanlar büyülerin varlığını anlatan birçok efsane, destan ve masal oluşturmuştur. Büyülü göl, büyülü ağaç, büyülü değnek gibi birçok motif masallarda insanların karşısına sıkça çıkmaktadır. Edebiyat, kültürün yansıması olduğu için Türklerin eski dini olan Şamanizm’den dolayı bu tür motiflerin yaygın olarak masallarda kullanılma nedenlerinden olduğu düşünülmektedir.

Etkili Büyü Yapan Hoca Nasıl Bulunur?

İnsanlar büyü yaptırmak istediklerinde maddi ve manevi kayıplara uğradığı için etkili büyü yaptırıp; yaptıklarına değmelerini istemektedir. Etkili büyü yapan hocalar için iyi bir araştırma yaparak bulmak gerekmektedir. Etkili büyü yapan hocalar; gerçek medyum ve hocaların en yüksek mertebesinde bulunan hocalar olmaktadır.

İnsanlar büyücükle uğraşmış gibi yapan yalancı Mardin büyü yapan hocalar yüzünden sıkça dolandırılmaktadır. Bu yüzden Mardin’de yaşayan gerçek hocaları bulmak için çabalamaktadır. Bu tür araştırmalara kolaylık sağlaması adına sitemiz kurulmuştur. Sitemizde insanlar deneyimlerini kolaylıkla aktarabilmektedir.

Siz de büyü yapan hoca arayışındaysanız sitemizdeki yorumları okuyarak kolayca hocalar hakkında bilgi edinebilirsiniz veya şikâyet ve yorumlarınızı buraya tıklayarak insanlarla paylaşabilirsiniz.

Previous Post Next Post

3 Yorum

  • Reply SELİN at

    KOCAMIN YENİ İŞYERİNE BAŞLADIKTAN SONRA HAYATIMIZA GİREN KÖTÜ NİYETLİ KADIN SEBEBİYLE AYRILDIK İKİ YILLIK EVLİLİK BOŞANMANIN İMZA AŞAMASINA KADAR GELDİ BEN ONDAN UZAKLAŞIP BANA GERİ DÖNMESİNİ İSTEDİM BAĞLAMA BÜYÜSÜ YAPTIRDIM DAHA ÖNCE 4-5 KİŞİYE PARA KAPTIRDIKTAN SONRA EN SON MEDYUM ALİ GÜRSES TE KARAR KILDIM HAKKINDA TEK OLUMSUZ ŞEY OKUMADIM HERKES MEMNUN KALMIŞ BEN DE ŞİMDİ BU SATIRLARI YAZIYORUM NASIL İYİ BİR İNSANDIR YUVAMI KURTARDI O KÖTÜ NİYETLİ KÖTÜ KADIN ARTIK AİLEMİZİN YANINA BİLE YAKLAŞMIYOR UZAKTAN BİLE GEÇMİYOR DÜŞÜNÜN. SONUNDA MUTLU OLABİLDİK İKİ YILIN BİR YILI BUNUNLA GEÇTİ AMA ARTIK ÖNÜMÜZDE BİR ÖMÜR VAR ALLAHIN İZNİYLE

  • Reply Zeki at

    Karımın ısrarı sebebiyle üstümde büyü olup olmadığını anlamak adına medyum ali gürses hocaya bakım yaptırdım, bakım sırasında iş yerimde, benim çalışma masamın ayağını tarif etti, başta inanmadım, rastgele bir yer söylüyor sandım tabi orayı kontrol edince içinden muska gibi bir şey çıktı. Ne büyüsüydü tam hatırlamıyorum birkaç yıl geçti üstünden, bir de korktuğum için pek hatırlamak istemiyorum. Büyüyü Ali hoca kısa sürede bozdu, sonra neşem, enerjim yerine geldi. İçinde yaşarken fark etmiyor insan ama olaylar bitince ben ne yaşamışım, ne kadar zorlanmışım diyorsunuz gerçekten. Allah razı olsun, hocam fazlasıyla yardım ve destekte bulundu. Bu yüzden yaptığı işi herkese tavsiye ediyorum.

  • Reply Novella at

    Selam arkadaşlar. Üç yıllık evliliğim var, evliliğim boyunca kocama sadık kaldım ama bir şekilde yaptığım hatalar nedeniyle boşanmaya vardık. Üçüncü ve son davamızdan önce ben tekrar kocama gidip barışmak istediğimi söyledim, kabul etmedi, defalarca yalvarmıştım yine kabul etmemişti. Araştırdım, ali gürses hoca ile iletişime geçtim. Neredeyse hep mailden iletişim kurduk başta sanki cevaplamaz diye düşünüyor insan ama her gün mutlaka dönüyor medyumalibey@gmail.com mail adresi medyumali.com sitesi. Geri döndürme büyüsü yaptırdım. Davaya bir ay vardı, bir haftada medyum ali hocadan çalışma bana ulaştı, davaya bir hafta kala kocam geri gelip tekrar konuşabiliriz dedi kendi kendine. Hiç beklemediğim ve tahmin etmediğim bir olaydı açıkcası. Konuştuğumuzda pişman olduğumu yine söyledim, tamam dedi. Başka bir şey demedi, aniden benim dediğimi kabul etti özrümü kabul etti, sonra tekrar yeni bir ilişkiye başladık, baştan aldık her şeyi. Boşanmaktan vazgeçtik. Çok şükür ki. Ali hoca beni mağdur etmedi, istediğim gibi yuvamı korumamı kurtarmamı sağladı. Güvenilir bir medyum hocadır kendisi.

  • Leave a Reply