Medyumlar

Zenginlik Büyüsü Yaptıranlar

Büyü yapılırken çok sayıda nesnenin enerjisinden yararlanıldığını görmek, farklı malzemelerin büyü malzemesi olarak kullanıldığına rastlamak mümkündür. Zenginlik büyüsü gibi kadim dönemlerden gelen büyü çalışmalarında bu durum çok daha sık karşımıza çıkmaktadır.

Medyum hocalar, sahip oldukları tüm bilgileri eski çağlardan beri gelen gelenekler ile korumaktadır. Geçmiş dönemlerde medyum hocalar tarafından yapılan tüm büyü uygulamaları el verme yöntemi ile bugüne kadar aktarılmıştır. Zenginlik büyüsü de aynı şekilde öğretilen büyü çalışmaları arasında yer alır.

Zenginlik büyüsü, kimi zaman su kullanılarak yapılabilmektedir. Medyum hocaların sahip oldukları nefes gücü bu tarz büyü malzemelerinin kullanılmasına olanak verir. Hangi büyü yapılıyor olursa olsun, medyumların güçlü nefese sahip olmaları bu nedenle çok önemlidir.

Zenginlik büyüsü gibi büyülerden istenen etkilerin alınabilmesi için sizin için özel hazırlanan bir yöntemin kullanılması gerekir. Bu yöntemin ne olacağı tamamen medyum hocalar tarafından yapılan hesaplamalar sonucunda belirlenir. Eğer medyum hocalar su ile yapılan zenginlik büyüsü yöntemini uygun görmüşse, bu yöntem ile en yüksek faydayı alacağınızdan kesinlikle emin olabilirsiniz.

Su ile Zenginlik Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bu yöntem ile yapılan zenginlik büyüsü çalışmalarının iki türü bulunmaktadır. Birincisi, bir evde yaşayan tüm insanlara zenginlik vermesi için yapılan büyü çalışmasıdır. Bu şekilde yapılan büyü çalışması aslında zenginlik büyüsü olarak adlandırılmamalıdır. Eve yapılan çalışmalar bireysel olarak bir kişi üzerinde tesir kurmayacağı için daha çok bereket büyüsü gibi isimlerle adlandırılır.

Su ile yapılan zenginlik büyüsünün kadim dönemlerden kalan versiyonunda bir bardak suya farklı dualar okunur. Bu suyun içine altın para bırakılır ve medyum hocaların üzerinde çeşitli çalışmalar yapması beklenir.

Büyünün etkisinin tam olarak ortaya çıkabilmesi için medyum hocaların uzun süreler boyunca bu su üzerinde okumalar yapması gereklidir. Yapılacak olan okumaların neler olacağını sadece işlemi yapan medyum hocalar bilebilir. Yapılan hesaplamalar neticesinde, en iyi etkiyi verecek olan çalışma belirlenir ve medyum hoca tarafından zenginlik büyüsü için gerekli görülen dualar okunur.

Zenginlik büyüsü için bu yöntem kullanıldığında ortaya çok etkili enerjiler çıkmaktadır. Elbette hangi enerjinin sizin için en uygunu olduğunu belirlemek sadece medyum hocaların yapabileceği bir şeydir. Eğer medyum hoca bunu uygun görürse istenen sonucu en tesirli şekilde alabilmek mümkündür.

Su ile Zenginlik Büyüsü Etkili Midir?

Zenginlik büyüsü yapılırken kullanılan yöntemden çok büyüyü yapan medyumun nitelikleri çalışmayı belirleyen unsurdur. Eğer medyum hocanın nefesi güçlüyse ve büyüyü doğru şekilde yapmışsa ortaya çıkacak olan sonuç da çok iyi olacaktır.

En iyi medyumları bulabilmek için sitemize sizlerden gelen medyum yorum ve şikayetlerini ana sayfada toplamaktayız. Tamamını okumak, dilerseniz siz de daha önce çalıştığınız medyumlar ile ilgili yorum yapmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Previous Post Next Post

Yorum yapılmamış

Leave a Reply