Medyumlar

Papaz Büyüsü Nedir?

Bir büyü çalışması yaptırmak istiyorsanız, öncelikle çalışacağınız medyum hocanın bu alandaki niteliklerinden emin olmanız gereklidir. Bir medyum hoca, papaz büyüsü gibi hassas büyü çalışmalarını yapmadan önce çok ciddi bir eğitim sürecinden geçmek zorundadır. Bu süreç çocukluk yıllarından başlayarak medyum hocanın hayatı boyunca devam eder. Medyumluk mesleğine gönül vermiş olan kişilerin eğitimleri asla sonlanmaz.

Medyumlar, papaz büyüsü de dahil olmak üzere herhangi bir büyü çalışmasını doğru şekilde yapabilmek için mutlaka havas ve ledün gibi ilimlerde uzmanlaşmış olmak zorundadır. Bu ilimlerde uzman seviyesine gelmek ise çok ciddi vakit isteyen bir süreçtir.

Medyum hocalar daha küçük yaşlardan itibaren bu ilimleri öğrenir. Eğitimler hem pratik hem de teorik olarak devam eder. Üstat kabul edilen medyumlar, öğrencilerine diğer insanlara nasıl yardım edebileceklerini anlatır.

Papaz büyüsü de dahil olmak üzere, kadim dönemlerden bugüne ulaşan tüm büyü yöntemlerinde medyum hocalar el verme yöntemi ile bilgi edinmiştir. Sadece bu işe gönül vermiş kişilere üstatları tarafından öğretilen büyü yöntemleri bu sayede bozulmadan, ilk günkü etkileri ile günümüze ulaşmayı başarmıştır.

Evde Papaz Büyüsü Yapılır Mı?

Sadece papaz büyüsü değil, herhangi bir başka büyünün evde yapılabilmesi mümkün değildir. Bu durumun birden fazla sebebi bulunur.

Büyü yapımında kullanılan yöntemler gizli tutulmaktadır. Sadece el verme yöntemi ile aktarılan büyülü bilgiler medyumlar tarafından korunur ve sıradan insanlar ile asla paylaşılmaz. Bunun sebebi, bilginin çağlar boyunca korunması ve kötü niyetli insanların eline geçmesinin engellenmesidir. Papaz büyüsü ile alakalı olan tüm bilgiler de aynı şekilde korunmaktadır.

medyum ali hoca

Gerçek medyum hocalar yıllar boyunca bu alanda çalıştıkları için ciddi bir nefes gücü elde etmiştir. Medyum hocaların sahip oldukları bu nefes gücü yine aynı şekilde asla sıradan insanların sahip olabileceği bir şey değildir. Papaz büyüsü yaparken medyum hocaların sahip oldukları, doğuştan gelen bu yetenek önemli rol oynar.

Büyü yapılırken sadece belli tariflerle sınırlı kalınmamaktadır. Enerjilere ve kişinin durumuna göre okunması gereken dualar sürekli değişebilir. Medyum hocalar büyü yaparken bunu tecrübelerine göre belirler. Tüm bu sebeplerden dolayı evde papaz büyüsü yapmak imkansızdır.

Evde Papaz Büyüsü Yöntemleri

İnternette veya kitaplarda yer alan evde papaz büyüsü yöntemleri kesinlikle yanlış yöntemlerdir. Bu yöntemler kimi zaman kullanmaya çalışan insanlara zarar bile verebilir. Normal şartlarda papaz büyüsü oldukça güvenilir bir büyü yöntemi olsa da kulaktan dolma bilgiler ile kendi kendinize yapmaya çalışmanız zararlı sonuçlar doğuracaktır.

Bu büyüyü yapmak oldukça meziyet isteyen bir iştir. Tüm diğer büyülerde ve manevi çalışmalarda olduğu gibi, iş her zaman ehline bırakılmak zorundadır. Bu nedenle bu tarz büyüleri kendi başınıza yapmayı denememeniz, bir medyum ile çalışmanız önerilmektedir.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Bu yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz kendiniz de yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Previous Post Next Post

2 Yorum

  • Reply gizli at

    hayatimin cok kotu bi dönemindeyken ali gurses hoca sayesinde sikintimi cozdum allah bin kere razi olsun kendisinden boyle insanlarin var oldugunu bilmek insana güven veriyor! nisan attigim bi iliskim vardi aileler hazirlandi herkes hazirdi evlenecektik benim yuzumden nisan atildi yaptigim kotu bi sey yuzunden cok pisman oldum ama asla kabul ettiremedim bunun uzerine medyum ali hocaya geri getirme vefki yaptirdim ali hoca sikintimi dinleyip ona gore ozel bir calisma hazirladi dedigi seyleri tam olarak yaptim normalde hic umudum olmamasina ragmen yemin ederim daha ilk haftadan mesaj geldi tekrar barismak istediğine dair sonrasinda ailelerde hicbisey olmamis gibi hareket etmeye basladi cok guclu bi calisma yapmis allah razi olsun kendisinden benzer sikintisi olan arkadaslarin kendisinden bilgi almasini oneririm 05355906275 teli

  • Reply ayçe at

    mrblar iki ay önce eşimle korkunç bir kavga neticesinde ayrıldık, o günden beri yüzüme bile bakmıyordu. papaz büyüsü yaptırdım. 1 – 21 gün gibi bir süre verildi medyum ali gürses hoca tarafından. ilk gün de geri dönebilir 21. Gün de geri dönebilir dedi benim için süre yaklaşık 15 gün oldu. aniden değil yavaş yavaş başladı değişim diyebilirim. ilk önce benim engelimi kaldırdı sonra ben mesaj atmadım o yazmaya başladı, hal hatır sormalar derken tekrar bana canım bebeğim demeye başladı. en sonunda aramız tekrar düzeldi ve geçmişi tamamen unutmuş olduk. her şeyin düzeldiği gün olarak büyüden sonraki 15 veya 16. Gün diyebilirim başta bu tür sitelere yorumlara ve en başta medyumlara büyülere hiç inancım yokken insan zorda kalınca gecelerce bunları araştırıyor beni anlayanlar kesin çıkacaktır şimdi kendimi bu yorumu yazarken buluyorum ali hoca gerçekten güvenilirmiş ali beyin maili medyumalibey@gmail.com genelde hep mailleştik teli de 05355906275 umarımki sizede faydası olur

  • Leave a Reply